Foli kundër portugezit, Evra “i mbyll gojën përjetësisht”: Flet Carragher që ka luajtur 775 ndeshje kundër Kristiano Ronaldos që ka 801 gola

0

Në Angli nuk kanë munguar komentet negative ndaj Kristiano Ronaldos, pasi portugezi nuk arrin dot që të jetë protagonist në çdo ndeshje për të shpëtuar djajtë e kuq. Jamie Carragher ka kritikuar së tepërmi Ronaldon, por në mbrëmjen e djeshme ka marrë “ndërhyrjen me sparkatë” nga Evra që i ftuar në studio, do të shprehej:

“Ka shumë nga këta ish-futbollistët që flasin për Ronaldon, siç është edhe Jamie Carragher. Ai ka luajtur 775 ndeshje në karrierën e tij, ndërsa Ronaldo ka shënuar golin e 801 tani. Kështu, këta njerëz vazhdojnë të flasin, por në fillim duhet të shohin veten dhe rrugën e tyre”, u shpreh Evra. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online