Flamurtari zyrtarizon uniformat e reja, ndryshon edhe sponsorin teknik

0

Lajmi i publikuar dje, në lidhje me ndryshimin e fanellave te Flamurtari ka rezultuar i vërtetë.

Me një komunikatë zyrtare në Facebook, Flamurtari ka publikuar modelet e tre uniformave zyrtare, uniformat e portierit, ato të stërvitjes, veshjet e udhëtimit dhe çantat e lojtarëve.

Një ndryshim radikal, duke nisur nga sponsori teknik, që do të jetë tani e tutje KAPPA, ndërsa ka ndryshim logoje, pasi do të përdoret e reja.

Edhe dizenjoja e fanellës është revolucionare, pasi ka shumë ndryshime, por gjithsesi fanella me vijat kuqezi nuk i largohet traditës dhe me shumë mundësi do të jetë ajo që do të përdoret më shumë.

Image may contain: people standing and textImage may contain: shoes

Image may contain: text

Image may contain: people standing and text

Image may contain: text

Image may contain: people standing

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: people standing and shoes

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: text

No automatic alt text available.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online