“Finale dhe stadium i bukur”, ja se çfarë tha Murinjo për Air Albanian pasi Roma ngriti trofeun në tokën shqiptare

0

Roma ka arritur që të ngrejë trofeun në tokën shqiptare. Ekipi italian mposhti Feynord me shifrat 1-0, por për fatin e keq, shqiptarët nuk kishin mundësi që të shihnin Marash Kumbullën në fushë. Ndërkohë menjëherë pas takimit, Murinjo la përshtypjen e tij për stadiumin në “Supersport”.

“Ishte një finale e bukur në një stadium të bukur. U ndjeva shumë mirë, pasi arritëm të fitonim finalen. Fituam në një vend që po priste prej kohësh këtë mundësi, kështu që jemi të gjithë shumë të lumtur”, deklaroi trajneri portugez i Romës. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.