“Fanatics” pushtojnë sheshin, protestë para bashkisë

0

Ashtu si kishin paralajmëruar, “Fanatics” kanë zhvilluar sot protestën e madhe para bashkisë Tiranë, ku natyrisht synim madhor kanë aktivizimin e bashkisë si aksionere e minorancës për të marrë masa kundër Refik Halilit.

Këngë dhe tymues, me tifozët që mbanin në duar edhe parulla dhe foto me legjendat e klubit ndër vite.

Nuk mbaron këtu, sepse “Tirona Fanatics” ka paralajmëruar përshkallëzim të protestave në ditët e ardhshme.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online