“Fair Play” | Teuta kryesuese, Kukësi dhe Luftëtari mbyllin klasifikimin

0

Në FSHF javë pas jave veç klasifikimit të përgjithshëm azhurnohen dhe renditjen për skuadrat më “fair play” nuk ka aspak lidhje me rezultatet, por me faktin se sa korrekte janë skuadrat.

Në fund të edicionit shpallet dhe skuadra “kampione” në këtë garë nëse mund të quhet kështu. Deri më tani bie në sy fakti që Teuta është në krye të klasifikimit si ekip më shembullor. Në vendin e dytë është Skënderbeu dhe pas dyte është Laçi.

Në fund të klasifikimit bie në sy që është Kukësi dhe Luftëtari. Kuksianët dhe gjirokastritët janë në fund të renditjes në këtë klasifikim special.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.