Erion Veliaj nuk bën asnjë hap pas, Policia Bashkiake zbarkon në zyrat e FSHF

0

Duket se Erion Veliaj nuk po bën asnjë hap pas edhe pse UEFA ka reaguar e shqetësuar për ndikimin politik në këto zgjedhje të reja të FSHF.

Pas kontrolleve në biznesin e Dukës, fill pas përplasjes me Veliajn, këtë herë ka zbarkuar Inspektoriati ndërtimor  i bashkisë dhe policia bashkiake në zyrtat e FSHF sipas Ora News.

Kështu është kërkuar që të shihen disa dokumente dhe përfaqësues të Federatës po asistojnë për t’i ndihmuar, ndërsa pritet edhe ardhja e presidentit Duka. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online