Eriksen jep sinjale pozitive pas arrestit kardiak, mesfushori reagon gjatë largimit nga stadiumi

0

Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës është ndërprerë në minutën e 43. Mesfushori Eriksen u rrëzua pa ndjenja në fushën e lojës duke i shokuar të gjithë. Vetëm për futboll nuk mund të flitej më në momentin kur lojtari danez po luftonte me jetën. Ndeshja është shtyrë, ndërsa fatmirësisht Eriksen është parë i ndërgjegjshëm dhe ka reaguar në momentin kur ka dalë nga stadiumi./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.