Erdhi për të zënë vendin e titullarit, Shaqiri përfundon me Mesin dhe Ramosin në formacionin e … dështimeve

0

Aventura e Xherdan Shaqirit në radhët e Lionit nuk po shkon në mënyrën si lojtari do e priste. Futbollisti shqiptar la Liverpulin me arsyen e vetme për të zënë një vend titullari në Francë, por diçka e tillë nuk po ndodh. Paraqitjet e tij kanë ardhur në rënie dhe tashmë nuk ka të sigurt as vendin në 11-shen e Lionit.

Gazeta e njohur franceze, “Le Figaro”, e ka renditur Shaqirin përkrahë Mesit dhe Ramosit në formacionin e dështimeve për gjysmën e parë të sezonit. Të tre emrat e mësipërm ishin lojtarë prej të cilëve ishin ngritur pritshmëri të mëdha për të qenë lider në ekipet e tyre e për të bërë diferencën në kampionat. Diçka kjo që nuk është parë në këto 19 javë kampionat./Sport Ekspres/

Formacioni i dështimeve në Ligue 1 sipas “Le Figaro”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online