Emini fiton gjyqin? Gjici mohon prerë

0

Izair Eminj ka fituar gjyqin ndaj Kukësit, pas padisë në FIFA. Ky është lajmi i publikuar pak më parë nga Panorama-Sport, por ndërkohë vetë Emini nuk prononcohet.

Sport Ekspres ka komunikuar për këtë çështje me presidentin e Kukësit Safet Gjici, i cili ka mbetur i habitur dhe ka mohuar prerë të ketë vendim, pasi mungon ballafaqimi mes palëve në FIFA.

Çështja “Emini”, reagon presidenti Gjici

Presidenti Gjici deklaroi pak minuta më parë se në zyrat e klubit të tij nuk ka mbërritur asnjë vendim zyrtar mbi këtë çështje: “Pasi u konsultova dhe me juristin tim, u informova se nuk ka mbërritur asnjë vendim në lidhje me gjyqin që kemi me Eminin. FIFA nuk ka si ta shqyrtojë çështjen pa tërhequr dokumentacionet e nevojshme në klub dhe ballafaquar me ne. Nuk ka se si”, u shpreh numri 1 i Kukësit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online