Emeri: Respekt për Bajernin, por ne duam vendin e parë!

0

Trajneri i PSG-së, Unai Emeri, duke folur për sajtin zyrtar të klubit dje theksoi se grupi B i pëlqen dhe se skuadra e tij mund t’ia dalë edhe të kualifikohet si vend i parë.

“Jam i kënaqur me shortin. Mbi të gjitha, për të qenë konkurrues në grup, duhet të pranosh edhe rezultatet e shortit. Gjëja më e rëndësishme në këtë grup është të jemi të parët duke qenë më të mirët. Bajerni është një skuadër shumë e fortë. Ne do të jemi dy favoritët e grupit. Pastaj kemi edhe dy ndeshje të tjera, të cilat duan të befasojnë. Selltiku është shumë i rrezikshëm në shtëpi. Janë skuadër me histori, ashtu si edhe Anderlehti, për të cilin kemi shumë respekt. Synimi ynë është vendi i parë, me gjithë respektin për tri skuadrat e tjera”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online