Egzon Belica e mbylli përfundimisht me Partizanin, mbrojtësi mund të shkojë te ekipi shqiptar që po lë mbresa në Europë

0

Egzon Belica mund të thuhet se e ka mbyllur përfundimisht aventurën te Partizani. Pas shumë vitesh bashkëpunimi, të dy palët vendosën për ndarjen që nuk e kishte një tjetër zgjedhje. Por menjëherë pas këtyre zhvillimeve në kryeqytetin shqiptar, Belica nuk do të qëndrojë gjatë për të pritur ekipin e ri.

“Infosport” raporton se futbollisti në fjalë mund t’i bashkohet Shkëndijës së Tetovës. Kuqezinjtë kanë lënë mbresa në Europë me paraqitjet e tyre dhe janë shumë pranë kualifikimit në fazën Play Off të Conference League pas atij barazimin që morën ndaj AIK në transfertë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.