Edhe një përforcim te Kukësi, prezantohet mesfushori i ardhur nga Gjermania

0

Lavdrim Ebipi është bashku prej pak ditësh me skuadrën e Kukësit dhe do të mbetet një lojtar i klubit verilindor.

I ardhur nga Liga e katërt gjermane, por që ka dalë nga akademia e Grashshoperit, lojtari ka bindur dhe do të qëndrojë në Kukës. Ebipi luan si mesfushor i avancuar, ka pasaportë maqedonase dhe është vetëm 23 vjeç. Peter Pakult duket se është bindur nga aftësitë e tij dhe Kukësi ka firmosur me të.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.