E rrallë/ Ernest Muçi la shirtin e kapitenit gjatë ndeshjes, e merr lojtari tjetër te Shqipëria

Shqipëria U-21 po vazhdon me rezultatet pozitive në kualifikueset e Europianit. Kët? herë kuqezinjtë fituan me shifrat 2-0 ndaj Sllovenisë. Por njê veprim i rrallë erdhi n? pjes?n e parë. Ernest Muçi e nisi si kapiten takimin dhe ia la shiritin Pëllumbit. Arsyeja nuk është zbuluar ende dhe pritet që të sqarohet nga trajneri Bushi në konferencën e nesërme./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online