E pazakontë/ Çmenduri ajo që ndodh te PSG! Nuk pranohet as në kalçeto, Mbape mërzitet dhe ndalon në mes të fushës nga inati (VIDEO)

0

PSG ka mundur 5-2 Montpellier në Princeva Park. Kampioni francez ishte bindës në ndeshjen e parë në shtëpi dhe në qendër të vëmendjes ishte Kylian Mbappe. Sulmuesi francez shënoi një gol në ndeshjen e tij të parë këtë sezon, por humbi edhe penalltinë. Megjithatë, ajo që ndodhi në një sulm të gjigandëve francez zhgënjeu shumë.

Mbappe kërkoi topin nga shokët e tij në anën e majtë të fushës. Megjithatë, Vitinha vendosi të ecë përpara dhe t’ia kalojë topin Lionel Messit. Kjo e zemëroi Mbappen. Në kufijtë e së pabesueshmes, ai u ndal në mes të aksionit, tundi duart me pakënaqësi dhe hoqi dorë nga sulmi i mëtejshëm. E papranueshme, madje edhe në kalçeto, jo më në një ndeshje të Ligue 1 nga PSG. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.