E pabesueshme/ Çfarë po ndodh? Rasti i dytë brenda natës, sulm në zemër edhe tifozit te Southampton-Leicester

0

E pabesueshme është ajo që po ndodh në muajt e fundit. Pas ndërprerjes së ndeshjes mes Ëatfod-it dhe Chelsea-t për shkak të një sulmi në zemër te njëri prej tifozëve që gjendej në tribunë, një tjetër ndeshje është ndërprerë në Angli. Situata është po e njëjta. Njëri prej tifozëve përson goditje në zemër dhe humb ndjenjat, duke bërë që pjesa e dytë e ndeshjes mes Southampton-it dhe Leicester-it të niste 5 minuta me vonesë.

Hera e dytë që një ngjarje e tillë ndodh brenda një nate dhe alarmi ka nisur menjëherë të ngrihet në kokat e të gjithë sportdashësve, të cilët vështirë se mund të gjejnë shpjegimin përse episode të tilla po shtohen nga java në javë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online