VIDEO/ Tentoi golin spektakolar me goditje të menjëhershme, Handanoviç i përgjigjet Rei Manajt

0

Rei Manaj ka luajtur për herë të parë për 90 minuta të plota te Spezia. Sulmuesi shqiptar ishte në fushën e lojës ndaj të kaluarës së tij, Interit. Zikaltërit arritën tê fitonin me shifrat 2-0 dhe lojtari i Kombëtares nuk arriti që të lërë gjurmë.

Rasti më i rrezikshëm i tij ishte minuta e 84 kur realizoi një goditje të menjëhershme me “volley”, por Handanoviç reagoi mirë dhe Manaj mbetet ende në kërkim të golit të parë në Serinë A./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online