E mbani mend? Fëmija huligan i Feynord që u bë i njohur, shfaqet pas 20 vitesh në Tiranë

0

 

Një histori që po bën xhiron e rrjeteve sociale është ajo e tifozëve të Feynordit. Të gjithë e kanë parë fëmijën huligan që nxjerr gishtin e mesit, teksa qëndron i hipur mbi shpinën e babait.

Një skenë e ngjashme shfaqet pas 20 vitesh, sërish bab e bir, të njëjtit tifozë. Këtë herë në Tiranë dhe panorama nuk ndryshon shumë për vetë mënyrën sesi pozojnë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online