“E jap direkt përgjigjen: ‘Jo’”! Plaku refuon Poloninë dhe tregon problemin e Muçit dhe Çelhakës: Ka të bëjë me pjesën e…

0

Sebino Plaku është i ftuar në emisionin “Botërori Katar 2022”. Duke marrë shkas nga kualifikimi i Polonisë, ish-sulmuesi i njohur është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar periudhën kur ka luajtur në kampionatin polak. I pyetur nëse do të firmoste sërish në Poloni nëse i jepej mundësia, Plaku është përgjigjur shkurt dhe prerë “Jo”. Kampionati polak nuk i ka lënë mbresat më të mira.

“Jo, tani ta jap shpejt përgjigjen, sepse e kam provuar. Probleme të Muçit dhe Çelhakës? Ndoshta ka të bëjë me pjesën e menaxhimit. Ndoshta e ka Lindja. Pjesa e Europës Lindore e ka këtë problem me menaxhimin”, ka thënë Sebino Plaku./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.