VIDEO/ Si e gaboi? Dest i shokoi të gjithë me rastin e shpërdoruar, Alaba e ndëshkoi më pas

0

Barcelona-Real Madrid është mbyllur në shifrat 0-1 sa i përket 45 minutave të para. Alaba ka shpalosur gjithë potencialin me të majtën e tij duke e ndalur në cepin e rrjetës. Por para këtij ndëshkimi, Barcelona do të kishte kaluar në avantazh nëse Dest nuk do të bënte më të vështirën.

Futbollist katalanas ndodhej i vetëm para portierit të Realit të Madridit dhe e ka dërguar topin jashtë portës. Një moment dëshpërimi për gjithë stolin e Barcelonës që nuk i besuan syve për rastin e shpërdoruar. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.