E FUNDIT/ PSG tenton Aleks Sandron, ja përgjigjia e Juventusit!

0

Sipas asaj që shkrua “Sky Sport”, Juventusi ka refuzuar ofertën e PSG-së për Aleks Sandron sot në mbrëmje… Nuk ka kohë për një zëvendësues, dhe pse Marselo pëlqehet shumë, por Reali tashmë nuk shet më asnjë.

Braziliani, edhe pse vjen nga një sezon i dobët, megjithatë, shihet si një pikë force për bardhezinjtë. Kështu, oferta e ardhur nga Parisi është kthyer mbrapsht.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.