E FUNDIT/ Përfundon takimi me drejtuesit e klubit, Belica e mbyll përfundimisht me Partizanin

Aventura e Belicës ka marrë fund me Partizanin. Mbrojtësi kishte dhënë kontribut prej pesë vitesh te kryeqytetasit, ndërsa kishte mbërritur koha e lamtumirës.

“Partizani Fan Club” raporton se në ditën e sotme u mbyll takimi mes drejtuesit e klubit dhe lojtarit, teksa në fund vendosën ndëprerjen e bashkëpunimit mes konsensusit dhe pa hatërmbetje.

Klubi kërkoi uljen e rrogës së futbollistit dhe kjo nuk mund të pranohej nga pala tjetër. Marrëdhënia u kris përfundimisht pasi Belica nuk pranoi të merrte përgjegjësi për të ekzekutuar penallti ndaj Saburtalos. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online