E FUNDIT/ Jo vetëm largime, Partizani zyrtarizon marrëveshjen me mbrojtësin e njohur të Superiores

0

Partizani ka nisur merkaton në mënyrë jo shumë entuziaste për tifozët që shihnin sesi largoheshin emrat më të njohur nga kryeqytetasit. Së fundmi të kuqtë kanë zyrtarizuar afrimin e një lojtari që e njeh mjaft mirë Superioren dhe që ka bindur edhe në sezonin e fundit.

Bëhet fjalë për Emiljano Mustën. Mbrojtësi 29-vjeçar ka hedhur firmën në kontratën e re dhe do të jetë pjesë e Partizanit për dy vitet e ardhshme. Së fundmi Musta ishte pjesë e Laçit duke i dhënë një dorë kurbinasve për arritjen në Europë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.