E FUNDIT/ Hidhet shorti i Conference League! Ja rivalët për Vllazninë, Partizanin dhe Laçin

0

Teuta ka mësuar kundërshtarin e saj në Champions League dhe do të ndeshet me Sherif Tiraspolin. Shorti nuk ishte me fat për durrsakët që masin forcat me një ekip që është dukshëm favorit.

Nga ana tjetër është hedhur shorti i Conference League edhe për ekipet e tjera të Superiores. Partizani dhe Laçi renditeshin te ekipet favorite, ndërsa Vllaznia gjendej te ekipet jo favorite. Laçi do të ketë përballë Podgoricën, Partizani do të udhëtojë në transfertë kundër ekipit moldav Sfintul, ndërsa Vllaznia përballet me një kundërshtar më të vështirë, Siroki. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.