E frikshme/ Mbrojtësi i Manchester United, Zielienski dhe sulmuesi i Ligue 1! Tre lojtarë lënë lojën pas probleme me frymëmarrjen

Sikur të mos mjaftonin ngjarjet e trishta që po shtohen me tifozët që kanë pasur atak kardiak, gjithashtu edhe futbollistët po kalojnë periudhë jo të mirë. Ndoshta ky është realiteti normal i ri, teksa pas ngjarjes së ndodhur me Eriksen, janë shtuar ndjeshëm rastet me problemet e lojtarëve. Në ditën e djeshme Aguero njoftoi tërheqjen nga futbolli për të njëjtën arsye.

Ndërkohë në kompeticionet më të njohura në Europës, vetëm në javën e shkuar ka pasur tre largime nga fusha e lojës. Zielienski, mbrojtësi i Manchester United, Lindelof dhe gjithashtu sulmuesi i Rennes në Ligue 1, Martin Terrier, kanë lënë fushën e lojës pas problemeve me frymëmarrjen në vetëm një javë kampionati. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online