E bujshme/ Do të largohet nga Bayern, Lewandowski pranon Real Madrid

Robert Lewandowski ka pranuar ofertën e Real Madrid. Ky është raportimi i prestigjozes “AS” dhe kalimi do të kryhet në merkaton e verës.

Sipas asaj që raporton media spanjolle Lewandoeski ka rënë në dakortësi me gjigandët e La Liga-s, duke zgjedhur që të mbyll kontributin e tij me Bayern Munchen. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online