Dy golat erdhën nga talentet e bluve, te Southampton janë të lumtur: Chelsea, do t’i mbajmë ne përgjithmonë, në rregull?

0

Dy golat e shënuara nga Southampton në ndeshjen e djeshme ndaj Burnley kanë ardhur nga akademia e Chelsea. Livramento dhe Armando Broja kanë gjetur rrjetën duke entuziazmuar tifozët me formën e tyre.

Ndërkohë “Saints Live” ka reaguar nëpërmjet një postimi që ka marrë pëlqimin e gjerë të mbështetësve së Southampton me një reagim mes batutës për Chelsea-n: “Do t’i mbajmë ne këta lojtarë përgjithmonë, në rregull?”, ishte postimi ku në foto është festimi i Brojës dhe Livramentos. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.