“Dua një analizë dr.oge dhe radiografi të trupit të Modriç, menjëherë”! Ish-sulmuesi anglez: 36-vjeç? Nuk është normal

Aaron Mclean është ish-sulmuesi anglez që karrierën e tij nuk e ka pasur në nivelin më të lartë, teksa skuadrat më të njohura që ka luajtur dikur ishin Hull dhe Birmingham, por shprehja e tij së fundmi po pushton rrjetet sociale. Menjëherë pas mbylljes së ndeshjes mes Real Madrid dhe Chelsea, Mclean shkruan në Tëitter: “Dua një analizë dro.ge dhe një radiografi të plotë të trupit të Modric, të bëhet menjëherë. 36-vjeç?

Nuk është normal”, shkruan Mclean. Mesfushori kroat ishte heroi i madh i Realit të Madridit në mbrëmjen e sotme. Teksa Chelsea e kishte vendosur përtokë rivalin duke e mundur me shifrat 0-3 dhe duke e nxjerrë me një këmbë nga Champions League, mjaftoi një pasim i mrekullueshëm nga Modric që madrilenët të ktheheshin në lojë për t’u kualifikuar në shtesë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online