Drejtuesit e Skënderbeut, pritje e bukur në Andorra

Faqja zyrtare e San Zhulias ka publikuar fotot e darkës së shtruar në nder të Skënderbeut. Një darkë e këndshme, pritje mjaft e bukur, siç tregojnë fotot e postuara nga klubi andorras.

Atmosferë mjaft miqësore, si për të konfirmuar se në Andorrë futbollin nuk e trajtojnë si luftë dhe jo më kot janë amatorë, duke u stërvitur dhe luajtur në kohën e lirë.

Megjithatë, siç shprehet trajneri i San Zhulias, andorrasit do ta provojnë, sepse fundja është futboll dhe nuk kanë asgjë për të humbur. Në Andorrë duan të bëjnë një mrekulli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online