Dhurata speciale, Modriç fanellë për Kadri Veselin

Luka Modriç i ka bërë një dhuratë të veçantë kreut të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselit. Ky i fundit e ka bërë publike diçka të tillë përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook” dhe me krenari tregon fanellën që i ka dhuruar mesfushori i Realit të Madridit,

“Ndjenjë shumë e mirë të kesh një dhuratë si kjo, me dedikim personal nga futbollisti më i mirë në botë, Luka Modriç”, shkruan Veseli. Gjatë Botërorit “Rusi 2018”, ishin të shumtë shqiptarët që e mbështetën Kroacinë dhe shpresonin që ata të fitonin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online