“Deja vu” në Mançester, Runej shënon dhe skena duket identike

Uejn Runej i shënoi mbrëmë Mançester Sitit në Etihad Stadium, njësoj si bëznte kur luante me fanellën e Junajtid.

Një foto në momentet e festimit tëy golit duket tepër e çuditshme për të qenë e vërtetë: sulmuesi i Evertonit feston dhe në sfond duken 2 tifozë, të njëjtët në një foto të 5 viteve më parë, sërish duke iu hakërryer Runejt, që vetëm nga fanella kuptohet që është në ndeshje të ndryshme në të dyja fotot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online