Debutuesi Ethemi, sinjale pozitive

Në ndeshjen me Kamzën, ra në sy zëvendësimi i dytë i Kukësit. Valon Ethemi hyri në fushën e lojës dhe për minutat që luajti dhuroi një paraqitje të mirë. Edhe pse vetëm pak minuta për të, mjaftuan që të merrte duartrokitjet e të pranishme në stadium, të cilët nuk nguruan që në fund të takimit të pyesnin për numrin 27, që i përkiste lojtarit, i cili sezonin e fundit është aktivizuar te skuadra e Mamurrasit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online