Dajlani: Nuk mund të them asgjë për transferimin e Kuame

0

Menaxheri i Partizanit, Amarildo Dajlani ka folur për “çështjen” Kuame Karikari, sulmuesi i Neftçi që lidhet me një transferim te “Demat e Kuq” gjatë muajit janar.

Për mediat azere, Dajlani nuk pranoi të zbulojë detaje në lidhje me këtë transferim, për shkak se nuk dihet sesi do të konkretizohet kjo marrëveshje.

“Ne po punojmë për afrime të reja dhe kontaktet janë bërë me lojtarët që janë në listën tonë. Për Kuame nuk mund të them asnjë gjë, pasi nuk e dimë ende sesi do të konkretizohet ky transferim. Shumë shpejt do të qartësohet gjithçka”,- tha Dajlani.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.