Çmimet biletave dhe sektorët për tifozët, detajet për Superkuën

0

Laçi dhe Skënderbeu përballen mes tyre të dielën në finalen e Superkupës së Shqipërisë. Korçarët fituan titullin dhe Kupën, ndërkohë që kurbinasit ishin finalistë në Kupë. FSHF tanimë ka vendosur edhe për çmimet e biletave, si dhe sektorët ku do të qëndrojnë tifozeritë e të dyja ekipeve.

Shitja e bidateve nis më 10 gusht, të premten. Shitja e tyre do të bëhet në dyqanin zyrtar të FSHF-së, në biletarinë pranë stadiumit “Selman Stërmasi”, si dhe në Korçë te kancelaria përballë kinema “Millenium”.

FINALJA  E SUPERKUPËS – Stadiumi “Selman Stërmasi”
E diel, më 12 gusht, ora 19:45
SKËNDERBEU-LAÇI

|| Çmimet e biletave ||
Tifozët e Laçit
Tribunat B1 dhe B2 – 600 lekë
Tribunat C1, C2 dhe D1, D2 – 300 lekë

Tifozët e Skënderbeut
Tribunat A1 dhe A2 – 600 lekë
Tribunat H1, H2 dhe G1, G2 – 300 lekë

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.