Çinari me mision, Gega një “hall” më shumë

0

Partizani afroi në orët e fundit të merkatos sulmuesin anësor Erald Çinari. Të kuqtë madje paguan për kartonin e tij dhe tashmë trajneri Skënder Gega do të ketë në dispozicion edhe një “armë” më shumë në ndeshjen e radhës me Laçin.

Shkodrani tani synon të bindë stafin teknik për t’i bërë një vend në formacion. Nuk do të jetë e lehtë, pasi edhe konkurrenca është e madhe, duke pasur parasysh se alternativat janë disa për krahët e sulmit.

Asani dhe Trashi janë të preferuarit nga krahët e sulmit për momentin, por edhe Bardhi kërkon të luajë titullar. E njëjta gjë vlen edhe për Emanuel Mensah, që ndeshjen e fundit me Kastriotin e nisi nga minuta e parë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.