Çiftet e formuara për Kupën e Shqipërisë në turin e radhës, ka vend për derbin Dinamo-Tirana

Tashmë janë njohur të gjithë çiftet e ekipeve që do të përballen në turin e radhës të Kupës së Shqipërisë. Pavarësisht surprizave që ishin në ndeshjet e para, të gjithë ekiept pretendente kanë arritur që të fitojnë dhe të kalojnë më tej. Ndeshja kryesore është derbi mes Dinamos dhe Tiranës, ndërsa Partizani dhe Vllaznia do të luajnë përkatësisht ndaj Besëlidhjes dhe Pogradeci. /Sport Ekspres/

Dinamo-Tirana

Besëlidhja-Partizani

Korabi-Teuta

Bylis-Skënderbeu

Pogradeci-Vllaznia

Laçi-Tomori

Flamurtari-Kastrioti

Egnatia-Kukësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online