Kupa e Shqipërisë/ Dinamo arrin të fitojë ndaj Erzenit, fitore e thellë nga ana e Bylisit

0

Në ditën e sotme janë zhvilluar edhe ndeshjet e radhës të Kupës së Shqipërisë. Dinamo ka arritur që të fitojë ndaj Erzenit në shifrat 2-0 duke kaluar në turin tjetër falë golave të Imamit dhe Ibrahimit. Ndërkohë Bylisi ka fituar me goleadë ndaj Orikut në shifrat 4-0, duke përmbyllur fitoren e thellë.

Dinamo-Erzeni 2-0 Imami 3?, Ibraimi 7?

Burreli-Besëlidhja 2-4 Koleci 80?, 83? / Jeremiç 43?, Jaku 55? , 70?, Marku 90?

Bylis-Oriku 4-0 Osmanaj 2?, 36?, Alinani 80?, Spahiu 82?

Tomori-Lushnja 0-0

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.