Çani nuk grumbullohet, por Juliano jep një lajm të mirë

Ashtu  si pritej, Edgar Çani nuk do të luajë ndaj Laçit dhe nuk është grumbulluar fare për ndeshjen hapëse të sezonit.

Sulmuesi ka ende probleme fizike dhe nuk duhet rrezikuar në asnjë mënyrë.

Megjithatë, në konferencë për shtyp trajneri Mark  Juuljano dha një lajm pozitiiv: “Çani vuan pasojat e operacionit të para disa muajve dhe nuk është stërvitur me regjim të plotë, duke ndjekur një program specifik.

“Megjithatë, do të luajë në kupë pas pak ditësh”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online