Buxhelaj nuk ia del për derbin me Tiranën, ja rikthimet te Partizani

0

Partizani do të përballet me Tiranën në ndeshjen më të rëndësishme të kësaj jave. Pauza e Kombëtareve i ka shërbyer të kuqëve për të rikthyer Hotin dhe Da Silvan.

Ndërkohë mungesa me peshë do të jetë ajo e Buxhelaj, lojtarit të ri që ka shkëlqyer në këtë fillim sezoni të Superiores, së bashku me Prekan. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.