“Do shihni tjetër Teutë pas Kombëtareve”! Premtimi i Shkëmbit, koha e tregon me Vllazninë

0

Teuta do të përballet në pasditen e sotme ndaj Vllaznisë. Mbetet që të shihet sesi do të jenë durrsakët në këtë përballje pas luhatjeve të shumta gjatë kampionatit.

Bledi Shkëmbi nuk e ka marrë ende fitoren e parë, por ka premtuar se pas Kombëtareve, Teuta do të ndryshojë. Mbetet që të shihet sesa do të kenë ndryshuar durrsakët dhe koha me Vllazninë do e tregojë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.