“Bum” Kastrioti, firmosin trajneri dhe afrimet e bujshme

Kastrioti superfuqia verore e Kategorisë së Parë: në merkato klubi krutan është padyshim kampioni, duke parë revolucionin e kësaj vere.

Trajneri Samuel Nikaj ka firmosur dhe është prezantuar sot, duke nisur misionin e ngjitjes në Superiore, pasi e bëri diçka të tillë edhe te Flamurtari i Prishtinës.

Së bashku me të, sot janë prezantuar edhe 6 futbollistë të njohur në Shqipëri: Albert Caca, Alis Boçi, Denis Dyca, Dritmir Beci, Ergi Borshi e Enco Malindi, të gjithë zyrtarisht krutanë.

Të hënën do të prezantohen edhe Klajdi Kuka dhe Sokol Mziu, dy emra të tjerë mjaft të njohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online