Bufon portieri i vitit, Ramos mbrojtësi i vitit

0

Bashkë me hedhjen e shortit në Monte Karlo po jepen dhe çmimet e sezonit për portierin, mbrojtësin, mesfushorin, sulmuesin dhe lojtarin më të mirë. Për portën nuk ka pasur asnjë mëdyshje, çmimi i ka shkuar Bufonit. “Jam krenar që kam fituar një trofe të rëndësiëhëm në këtë moshë”- ka thënë italiani.

Mbrojtësi – Sa për mbrojtësin më të mirë, çmimin opër sezonin e kaluar e ka fituar akapitreni i Realit, Serxhio Ramos.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online