Barça ia del, Dembele “blaugrana” me çmim për infarkt

Barcelona gjen pasardhësin e Nejmarit. Sipas L’Equipe, drejtuesit e klubit katalan janë takuar me ata të Dortmundit në Monako dhe kanë gjetur marrëveshjen.

Shifra është e frikshme: 150 milionë euro.

Pas Nejmarit, Dembele bëhet futbollisti i dytë më i shtrenjtë në botë.

Duhet kujtuar se francezi ka luajtur vetëm një sezon te Dortmundi, që e bleu për vetëm 13 milionë euro nga Rena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online