Maqedoni-Shqipëri, çmime të ulta biletash

0

Federata e futbollit të Maqedonisë (FFM) ka caktuar cmimet e biletave për ndeshjen kundër Shqipërisë, në Strumicë më 5 shtator.

Stadiumi “Mlladost” në Strumicë për herë të parë do të presë një ndeshje eliminatore jashtë Shkupit dhe biletat janë mjaft të lira, duke bërë krahasimin me çmimet në disa ndeshje të kombëtares sonë.

Ato kushtojnë: 3, 7 dhe 10 Euro.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online