“Brojën dua ta shoh te Milani, jam tifoz me këtë ekip”! Armand Duka: Ishte më mirë kur gjendej te Southampton…

Para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Italisë, kreu i FSHF, Armand Duka, ka dhënë intervistë për “Tuttomercatoweb”. Më në veçanti është prekur Broja, Asllani, Kumbulla dhe e ardhmja e Shqipërisë.

“Për mendimin tim, Asllani dhe Kumbulla duhet të lëvizin në një klub tjetër ku mund t’i besojnë. Këta djemë janë të rinj, duhet të luajnë 90 minuta.

Broja? Ishte më mirë kur ishte te Southampton, luante gjithmonë titullar, tani vetëm 20 minuta te Chelsea. Ku do të shkojë? Nuk më intereson se ku, dua vetëm që Broja të jetë mirë. Sigurisht që nëse kalon te Milani do të ishte më mirë se jam edhe tifoz me Milanin”, tha Duka. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online