E FUNDIT/ Në Itali janë të bindur për emrin e trajnerit të ri: Reja luan miqësoret e fundit me Shqipërinë

Kontrata e Rejës po vjen drejt fundit, Shqipëria do të luajë edhe dy miqësoret e mbetura kundër Italisë dhe Armenisë. Në Itali vazhdojnë të jenë të bindur se Reja po luan dy takimet e fundit.

Ato kanë sigurinë se ish-trajneri i Italisë U-21, Gigi Di Biagio do të marrë drejtimin e kuqezinjëve për kualifikueset e Europianit. Mbetet që të presim! /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online