Bonuçi-Juventus, plasi ironia: Stolin e ke gati

0

Leonardo Bonuci gjithnjë e më shumë duket se është pranë rikthimit tek Juventusi.

Kapiteni i Milanit në edicionin e fundit është gati që të rivihet bardhezi, por kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të plasë humori, duke i kujtuar Bonuçit se e pret stoli.

Po ashtu tifozët nuk kanë nguruar që ta ngacmojnë mbrojtësin, duke paraqitur hipotezën se afrimi i CR7-ës ka bërë që 31-vjeçari të ndryshojë mendje dhe të kthehet në Torino.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.