Berisha merr menjëherë vendin e titullarit te Empoli, do të ndalë Vlahoviçin dhe Kiezën e Juventusit

Karriera e Etrit Berishës ka marrë një rrjedhë krejtësisht tjetër së fundmi. Pas një sezoni të cilin e ndoqi nga tribuna, për shkak të përplasjes që pati me trajnerin Juriç, portieri shqiptar u transferua në radhët e Empolit.

Gardiani i Kombëtares kuqezi ka marrë menjëherë vendin e titullarit te toskanët dhe kampionatin e nis me një përballje mjaft delikate. Empoli do të luajë sot kundër Juventusit dhe Etrit Berisha do të ketë për detyrë të ndalojë Vlahoviçin e Kiezën të shënojnë në portën e tij./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online