Berisha i jep pikën e parë sezonale Melburnit

Besart Berisha ka shënuar 44 gola në 3 sezonet e fundit me Melburn Viktori dhe natyrisht është sulmuesi numër 1 në kampionatin australian, ndaj ghabiti starti i skuadrës të tij me dy humbje, me shqiptarin që nuk kishte shënuar ende.

Sot erdhi kthesa, sepse Melburn Viktori barazoi 2-2 në Adelaide.

Berisha kaloi në avantazh miqtë, por Adelaide përmbysi gjithçka. Megjithatë, sërish Berisha u bë protagonist, kur një gjuajtje e fortë e tij u grushtua nga portieri dhe Ostin barazoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online