Barcelonës i vjedhin edhe faqen në Twitter

0

PSG i “grabiti” Nejmarin, Reali i mori Superkupën, merkatoja ka ngecur dhe tani Barcelona humbet kontrollin edhe mbi faqen e vet në Twitter.

Mëngjesin e sotëm një grup hakerash u fut dhe mori kontrollin e faqes Twitter, duke shkruar MIRË SE ERDHE, DI MARIA TE BARCELONA.

Postim që për pak minuta çoroditi të gjithë, por vetë hakerat postuan sërish duke treguar se ishte shaka. Barça e rimori kontrollin e faqes, por tifozët e saj për pak minuta kaluan nga entuziazmi në depresion.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online