Baloteli ndalet me 200 në orë: Ma bëjnë nga zilia

Mario Baloteli nuk ndryshon kurrë, nuk ka rëndësi mosha dhe as premtimet e tij. Fundjavën e shkuar sulmuesi po udhëtonte nga Breshia për në Padova dhe Ferrari i tij, ashti si Lamborgini i një shoku, udhëtonte me rreth 200 km/orë.

Policia e Breshias e ndali afër Padovas, raporton Il Giornale di Vicenza, që shton se sulmuesit italian iu vendos gjobë dhe iu hoqën 5 pikë në patentë.

Baloteli në Instagram mohon gjithçka, duke shkruar: “Nuk isha me 200 në orë. Me siguru kanë sinjalizuar persona që janë xhelozë për makinën time. Policia më ndsli, kontrolloi dokumentacionin dhe kaq, asgjë më shumë. Gazetat italiane ta shpifin, nuk i verifikojnë kurrë lajmet. Në Francë është ndryshe”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online